Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Nosreti group

NOSRETI Group

NOSRETI Group je označení pro  skupinu společností vlastněných panem Jaroslavem Nosräti.

Základní myšlenkou NOSRETI Group je být důvěryhodným partnerem v oblasti podnikání se zodpovědným přístupem ke společnosti i životnímu prostředí.


Zákazníci jsou pro nás na prvním místě. Vždy se snažíme o individuální přístup a nalezení řešení na míru. Naši zákazníci se na nás mohou spolehnout. Plníme si veškeré závazky vůči svým dodavatelům a odpovědně se staráme o zaměstnance, kteří jsou našim největším kapitálem.


Využíváme elektrickou energii a teplou vodu z fotovoltaických a solárních systémů, v oblasti prodeje výrobků zajišťujeme zpětný odběr odpadů, v rámci dopravy se snažíme splňovat na vozidlech nejpřísnější evropské limity EURO 6 a v rámci vinohradnictví úspěšně aplikovat systém integrované produkce za minimalizace chemických zásahů do přírody.


Dlouhodobě podporujeme činnost Dětského centra Domeček v Ostravě - Vítkovicích, které se snaží vytvořit náhradní domov dětem do 3 let. Každý rok se účastníme dobrovolnické akce „Ukliďme Česko“, jejímž cílem je ochrana přírody. Nezapomínáme ani na kulturní oblast a každoročně sponzorujeme významnou taneční soutěž „Czech dance open“.

 

 

Nosreti a.s.

NOSRETI Specialtransport

NOSRETI Specialtransport si již dvacet pět let drží postavení jedničky v oblasti přeprav těžkých a nadrozměrných nákladů na českém trhu. Disponujeme moderním a variabilním vozovým parkem a díky nejmodernější technice jsme schopni přepravit náklady vyšších hmotností a extrémnějších rozměrů než v minulosti. Váš náklad je u nás v naprostém bezpečí a můžete si být jisti, že dorazí v pořádku a včas na místo určení kdekoliv na světě.

 

NOSRETI velkoobchod

NOSRETI velkoobchod je odborníkem na vytápění a chlazení s více než dvaceti pěti lety zkušeností. Naší specializací je velkoobchodní prodej gastro vybavení, bílého zboží a zařízení pro vytápění. Svým zákazníkům nabízíme řadu produktů vlastní obchodní značky NORDline, zároveň jsme výhradními distributory předních evropských značek elektro zboží pro český trh. Společně s kvalitou a výhodnou cenou zboží je naší předností také bezkonkurenční záruční i pozáruční servis.

 

Nosreti reality

NOSRETI reality

NOSRETI reality spravuje a pronajímá nemovitosti v rámci celé České republiky. Svým nájemcům nabízíme kvalitní nemovitosti na atraktivních místech za příznivé ceny. Všechny nemovitosti jsou v našem majetku a hlavním cílem je, aby se u nás nájemci cítili dobře a mohli se naplno věnovat svému podnikání a starosti o nemovitosti přenechali nám.

 
Nosreti SK Slovenská republika

NOSRETI SK

NOSRETI SK poskytuje služby těžké a nadrozměrné přepravy a velkoobchodní prodej našim slovenským zákazníkům.

 

Nosreti vinařství

Vinařství Nosreti

Vinařství Nosreti je rodinné vinařství v malebné obci Zaječí na jižní Moravě v blízkosti Lednicko-valtického areálu. Na vlastních vinicích pěstujeme šetrným způsobem hrozny, ze kterých vyrábíme v  unikátních sklepech kvalitní přívlastková vína. Našim hostům nabízíme ubytování v areálu vinařství ve stylovém penzionu a moderních bungalovech s neopakovatelným výhledem na Pálavu a Novomlýnskou přehradu. Odhalte u nás kouzlo jižní Moravy.

     © 2018 NOSRETI a.s.
Nosreti Group