cz sk en de

Volná místa

NOSRETI Group je koncern ryze českých společností - NOSRETI a.s., NOSRETI velkoobchod s.r.o., NOSRETI reality a.s. a Vinařství Nosreti s.r.o.

Aktuálně hledáme vhodného kolegu do našeho týmu na pozici:

Ekonomický manažer

Náplň práce:

-       odpovědnost za chod ekonomického a personálního oddělení

-       odpovědnost za oblast financí, daní, účetnictví, controllingu a za oblast pohledávek

-       odpovědnost za oblast personalistiky a procesy řízení a rozvoje lidských zdrojů

-       tvorba finanční strategie, ročních plánů a rozpočtů

-       tvorba finančních analýz, rozborů plnění plánů a dodržování rozpočtů

-       tvorba rozborů mezd a jejich vývoje

-       zodpovědnost za zpracování měsíčních a ročních závěrek společností v rámci koncernu

-       reporting rozborů a analýz vedení společností v rámci koncernu; poskytování doporučení a návrhů opatření; realizace přijatých opatření

-       optimalizace firemních procesů a pracovních postupů vč. interních systémů a informačních technologií

-       tvorba interních směrnic a norem

-       stanovení a provádění pravidelných ekonomických kontrol ve společnostech v rámci koncernu; návrh a realizace opatření k odstranění nedostatků zjištěných při kontrolách

-       spolupráce s úřady, bankami, auditory, poradci, právníky a dalšími externími subjekty

-       součást užšího vedení koncernu

Požadavky:

-       VŠ vzdělání ekonomického směru

-       praxe na odpovídající pozici minimálně 3 roky

-       znalost problematiky financí, daní, účetnictví, controllingu a personalistiky vč. odpovídající legislativy

-       výborné organizační a komunikační schopnosti

-       reprezentativní vystupování

-       samostatnost, spolehlivost, preciznost, proaktivní přístup

Nabízíme:

-       zázemí stabilní společnosti

-       motivující práci na plný úvazek

-       moderní pracovní prostředí

-       odpovídající platové ohodnocení

-       zaměstnanecké benefity

-       místo výkonu Ostrava

-       nástup červen 2016

Office manager - Vinařství Nosreti s.r.o.

-       zajištění chodu recepce a infocentra

-       péče o prostory recepce a infocentra

-       administrativní podpora vedení společnosti

-       komunikace se zákazníky, vyřizování emailů a telefonních hovorů, vyřizování objednávek, příprava nabídek

-       správa firemních databází a evidencí

-       marketing - správa webových stránek společnosti, Facebooku a e-shopu, reklamní předměty, inzerce

-       evidence příchozí a odchozí pošty vč. správy datové schránky společnosti

-       komunikace s dodavateli, objednávání materiálu a služeb

-       účast na poradách a zpracování zápisů z porad

-       reporting

Požadujeme:

-       praxi v administrativě min. 3 roky

-       výborné komunikační schopnosti

-       výbornou znalost českého jazyka (slovem i písmem)

-       znalost AJ slovem i písmem min. na úrovni B2 (středně pokročilý)

-       výbornou znalost práce na PC (MS Office)

-       řidičské oprávnění sk. B

-       samostatnost, spolehlivost, preciznost, proaktivní přístup

-       organizační schopnosti, logické myšlení

-       loajalitu

-       reprezentativní a příjemné vystupování

Nabízíme:

-        zázemí stabilní české společnosti

-       práci na plný úvazek

-       týmovou práci v mladém kolektivu

-       přátelské prostředí

-       stravenky

-       mobilní telefon i k soukromým účelům

-       odpovídající platové ohodnocení

-       místo výkonu práce: Zaječí

-       nástup: ihned

Hledáme řidiče

Do našeho pracovního týmu také neustále přibíráme schopné a zkušené řidiče.

Požadujeme:

-       řidičské oprávnění skupiny C + E
-       profesní průkaz
-       digitální kartu řidiče
-       jazykové znalosti nejlépe NJ
-       praxi v mezinárodní nákladní dopravě

V případě zájmu volejte na uvedený telefon nebo zasílejte životopisy na e-mail.

Tel.: p. Ivo Raška + 420 606 720 008

E-mail: specialtransport@nosreti.cz