Volná místa

NOSRETI Group je koncern ryze českých společností - NOSRETI a.s., NOSRETI velkoobchod s.r.o., NOSRETI reality a.s. a Vinařství Nosreti s.r.o.

Aktuálně hledáme vhodné kolegy do našeho týmu na pozice:

1. Referent dopravy / obchodní referent - NOSRETI a.s., Ostrava

2. IT procesní specialista - NOSRETI Group s.r.o., Ostrava

3. Obchodní zástupce / Dispečer v dopravě  - NOSRETI a.s., Praha

4. Řidiči - NOSRETI a.s.

Podrobnější informace k uvedeným pozicím naleznete níže v textu.

Referent dopravy / obchodní referent - NOSRETI a.s., Ostrava

Co vás čeká:

- vedení agendy obchodního oddělení dopravní společnosti

- zpracování a odesílání obchodní korespondence

- poptávka a následný výběr poskytovatelů služeb související s dopravou těžkých a nadrozměrných nákladů

- zpracovávání cenových kalkulací zakázek

- zajišťování vstupního povolení pro přepravy v zahraničí a povolení pro nadměrné přepravy.

- předávání instrukcí o sjednaných zakázkách dopravní kanceláři

- kontrolování kvality realizace přeprav řidiči

- vedení a archivace dokumentace obchodních případů

- sledování výše pohledávek a zajišťování jejich urgence

- akceptování služebních cest

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

- SŠ vzdělání technického, nebo dopravního zaměření výhodou

- ŘP sk. B, aktivní řidič

- znalost NJ na úrovni B2 - C1 podmínkou

- organizační a komunikační schopnosti, ochotu učit se novým věcem

- schopnost samostatné práce, spolehlivost, flexibilita a logické myšlení

- znalost MS Office uživatelsky

- nástup možný ihned, popř. dle dohody

Co vám můžeme nabídnout:

- práci na plný úvazek

- stravenky

- sick days

- možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy)

- zaměstnanecký program u operátora  T- Mobile

- odpovídající platové ohodnocení

- zázemí stabilní české společnosti

- přátelské prostředí

- firemní akce

- místo výkonu práce Ostrava

V případě Vašeho zájmu zašlete Váš životopis na email. adresu: grafova@nosreti.cz.

IT procesní specialista - Ostrava - NOSRETI Group s.r.o.

Náplň práce:

- návrh, zavádění a řízení IT procesů, jejich optimalizace

- mapování efektivnosti a funkčnosti stávajících IT procesů, jejich optimalizace

- vedení Katalogu Služeb IT a jeho aktualizace

- řešení uživatelských požadavků na SW a jejich realizace

- zřizování a správa uživatelských účtů, přístupů a práv uživatelů

- výběrová řízení v oblasti IT

- evidence nákladů na pořízení a údržbu IT systémů, hledání úspor

- školení uživatelů v oblasti IT

- tvorba a aktualizace vnitropodnikových dokumentů týkajících se IT (př. směrnice, pokyny, manuály, atd.)

Požadavky:

- praxe na obdobné pozici min. 3 roky

- VŠ vzdělání (ekonomika, IT)

- výborná znalost MS Office
- znalosti z oblasti technologie zpracování dat a principů DBS
- zkušenosti s procesním modelováním či s návrhy workflow, zkušenosti s řízením projektů

- logické a analytické uvažování
- spolehlivost, pečlivost, samostatnost
- silné komunikační a prezentační dovednosti

- ŘP sk. B

- trestní bezúhonnost

Nabízíme:

- týmovou práci v mladém kolektivu

- zaměstnanecké benefity: stravenky, mobilní telefon i k soukromým účelům, sick days

- místo výkonu Ostrava

- nástup 1. 9. 2017, zástup za MD

V případě Vašeho zájmu zašlete Váš životopis na email adresu grafova@nosreti.cz.

Obchodní zástupce / dispečer v dopravě - NOSRETI a.s.

-       péče o stávající zákazníky

-       akvizice nových zákazníků

-       administrativa (vyřizování povolení, objednávek, fakturace)

-       reporting

Požadujeme:

-       praxi v dopravní nebo obchodní činnosti min. 3 roky

-       komunikační schopnosti

-       znalost AJ nebo NJ

-       práce na PC (MS Office)

-       řidičské oprávnění sk. B

-       organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme:

-       zázemí stabilní české společnosti

-       zajímavou práci na plný úvazek

-       přátelské prostředí v mladém kolektivu

-       zajímavé platové ohodnocení

-       místo výkonu práce: Praha

-       nástup: ihned

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis s fotografií a průvodní dopis na e-mail: grafova@nosreti.cz

Řidiči - NOSRETI a.s.

Do našeho pracovního týmu také neustále přibíráme schopné a zkušené řidiče.

Požadujeme:

-       řidičské oprávnění skupiny C + E
-       profesní průkaz
-       digitální kartu řidiče
-       jazykové znalosti nejlépe NJ
-       praxi v mezinárodní nákladní dopravě

V případě zájmu volejte na uvedený telefon nebo zasílejte životopisy na e-mail.

Tel.: Grafová Ivana +420 595 696 509

E-mail: grafova@nosreti.cz