Volná místa

NOSRETI Group je koncern ryze českých společností - NOSRETI a.s., NOSRETI velkoobchod s.r.o., NOSRETI reality a.s. a Vinařství Nosreti s.r.o.

Aktuálně hledáme vhodné kolegy do našeho týmu na pozice:

Vedoucí servisu / vedoucí prodejny (Ostrava) - NOSRETI velkoobchod s.r.o.

Obchodní zástupce / Dispečer v dopravě (Praha) - NOSRETI a.s.

Řidiči - NOSRETI a.s.

Podrobnější informace k uvedeným pozicím naleznete níže v textu.

Vedoucí servisu / vedoucí prodejny - NOSRETI velkoobchod s.r.o.

Náplň práce:

- vedení prodejny a servisu bílé techniky a domácího chlazení

- vyřizování reklamací zboží, evidence oprav, zajišťování servisu po celém území ČR a SR

- administrativní činnost – fakturace, aktualizace záručních listů ČR a SR dle platné legislativy, výdejky ze skladů, opravný daňový doklad, objednávky náhradních dílů, převodky náhradních dílů, ajn.

- likvidace zboží, fyzicky i protokolárně

- objednávky náhradních dílů na záruky a na prodej

- cenové nabídky na montáže, servis

- koordinace a vedení menšího týmu zaměstnanců, organizace práce mechaniků (opravy, montáže)

- reporting

Požadujeme:

- zkušenost s vedením servisu a prodejny bílé techniky, domácího chlazení minimálně 3 roky podmínkou

- SŠ vzdělání nejlépe technického zaměření

- ŘP sk. B

- znalost AJ slovem i písmem úroveň B2

- organizační a komunikační dovednosti, schopnost a ochotu učit se novým věcem

- uživatelskou znalost MS Office

- trestní bezúhonnost

Nabízíme:

- práci na plný úvazek

- stravenky

- možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy)

- odpovídající platové ohodnocení

- zázemí stabilní české společnosti

- přátelské prostředí

- firemní akce

- místo výkonu práce Ostrava

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis s fotografií a průvodní dopis na e-mail: grafova@nosreti.cz

Obchodní zástupce / dispečer v dopravě - NOSRETI a.s.

-       péče o stávající zákazníky

-       akvizice nových zákazníků

-       administrativa (vyřizování povolení, objednávek, fakturace)

-       reporting

Požadujeme:

-       praxi v dopravní nebo obchodní činnosti min. 3 roky

-       komunikační schopnosti

-       znalost AJ nebo NJ

-       práce na PC (MS Office)

-       řidičské oprávnění sk. B

-       organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme:

-       zázemí stabilní české společnosti

-       zajímavou práci na plný úvazek

-       přátelské prostředí v mladém kolektivu

-       zajímavé platové ohodnocení

-       místo výkonu práce: Praha

-       nástup: ihned

Do našeho pracovního týmu také neustále přibíráme schopné a zkušené řidiče.

Požadujeme:

-       řidičské oprávnění skupiny C + E
-       profesní průkaz
-       digitální kartu řidiče
-       jazykové znalosti nejlépe NJ
-       praxi v mezinárodní nákladní dopravě

V případě zájmu volejte na uvedený telefon nebo zasílejte životopisy na e-mail.

Tel.: Grafová Ivana +420 595 696 509

E-mail: grafova@nosreti.cz