Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Nosreti divize velkoobchod

Bílá technika
Gastro zařízení
Tepelná čerpadla
ABCELEKTRODŮM


Hlavním zaměřením společnosti NOSRETI velkoobchod s.r.o. je prodej bílé techniky, gastro vybavení, zařízení pro vytápění a následný záruční i pozáruční servis výrobků od předních světových výrobců.

Na českém a slovenském trhu prodáváme vlastní značku NORDline, výhradně zastupujeme dánskou firmu Vestfrost a v sortimentu nabízíme také výrobky renomovaných značek – JUKA, ZOIN, Polair, Byfal aj. Specializujeme se na prodej tohoto zboží:


 bílá technika, mrazničky chladničky pračky

Bílá technika

 

Pod vlastní značkou NORDline nabízíme na českém a slovenském trhu domácí chladničky, kombinované chladničky, mrazničky, pračky, myčky a vinotéky. Široký sortiment domácích spotřebičů doplňují výrobky přední světové značky Vestfrost, dánského výrobce s dlouholetou tradicí.

 

 gastro zařízení chladící vitríny

Gastro zařízení

 

Přinášíme komplexní řešení pro gastronomii v oblasti chlazení i varné technologie. Jedná se o velkokapacitní skříně, chladicí vitríny obslužné i přístěnné, velkokapacitní mrazničky, obslužné boxy, fritézy, kontaktní grily, plotny a mnoho dalších výrobků pro vybavení potravinářských obchodů, provozů, hotelů i restaurací.

 

 tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

 

Tepelná čerpadla, bazénová čerpadla, solární panely a klimatizace značky NORDline, která si nechává firma NOSRETI velkoobchod s.r.o. montovat u předních výrobců tohoto zařízení, patří dnes k tomu nejlepšímu, co v poměru cena / kvalita český trh nabízí.

 

 eshop abc elektrodum

ABCELEKTRODŮM

 

Internetový obchod s elektrospotřebiči, který slouží k prezentaci našeho velkoobchodního zboží a k objednávkám nejen našim partnerům.

 

 

Servis a prodej náhradních dílů

Servis a prodej náhradních dílů

 

Společnost NOSRETI velkoobchod s.r.o. provádí servis chladniček, mrazniček, chladicí techniky pro provozovny, praček, myček, sporáků, dále montáže i servis nástěnných klimatizačních jednotek.

 Kontakty NOSRETI Velkoobchod s.r.o.

Stanislav Václavík
Boxy, varná technologie
+420 595 696 621
Ing. Andrea Steckerová
Ředitel
+420 595 696 618
Ondřej Krawczynski
Gastro zařízení
+420 595 696 617
Daniel Limberk
Tepelná čerpadla
+420 595 696 601
     © 2019 NOSRETI Group s.r.o.
Nosreti Group