Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
 cz sk en de 
Nosreti divize velkoobchod

Bílá technika
Gastro zařízení
Tepelná čerpadla
ABCELEKTRODŮM


Hlavním zaměřením společnosti NOSRETI velkoobchod s.r.o. je prodej bílé techniky, gastro vybavení, zařízení pro vytápění a následný záruční i pozáruční servis výrobků od předních světových výrobců.

Na českém a slovenském trhu prodáváme vlastní značku NORDline, výhradně zastupujeme dánskou firmu Vestfrost a v sortimentu nabízíme také výrobky renomovaných značek – JUKA, ZOIN, Polair, Byfal aj. Specializujeme se na prodej tohoto zboží:


 bílá technika, mrazničky chladničky pračky

Bílá technika

 

Pod vlastní značkou NORDline nabízíme na českém a slovenském trhu domácí chladničky, kombinované chladničky, mrazničky, pračky, myčky a vinotéky. Široký sortiment domácích spotřebičů doplňují výrobky přední světové značky Vestfrost, dánského výrobce s dlouholetou tradicí.

 

 gastro zařízení chladící vitríny

Gastro zařízení

 

Přinášíme komplexní řešení pro gastronomii v oblasti chlazení i varné technologie. Jedná se o velkokapacitní skříně, chladicí vitríny obslužné i přístěnné, velkokapacitní mrazničky, obslužné boxy, fritézy, kontaktní grily, plotny a mnoho dalších výrobků pro vybavení potravinářských obchodů, provozů, hotelů i restaurací.

 

 tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

 

Tepelná čerpadla, bazénová čerpadla, solární panely a klimatizace značky NORDline, která si nechává firma NOSRETI velkoobchod s.r.o. montovat u předních výrobců tohoto zařízení, patří dnes k tomu nejlepšímu, co v poměru cena / kvalita český trh nabízí.

 

 eshop abc elektrodum

ABCELEKTRODŮM

 

Internetový obchod s elektrospotřebiči, který slouží k prezentaci našeho velkoobchodního zboží a k objednávkám nejen našim partnerům.

 

 

Servis a prodej náhradních dílů

Servis a prodej náhradních dílů

 

Společnost NOSRETI velkoobchod s.r.o. provádí servis chladniček, mrazniček, chladicí techniky pro provozovny, praček, myček, sporáků, dále montáže i servis nástěnných klimatizačních jednotek.

 Kontakty NOSRETI Velkoobchod s.r.o.

Ing. Andrea Steckerová
Ředitel
+420 595 696 618
Stanislav Václavík
Boxy, varná technologie
+420 595 696 621
Jiří Raška
Bílá technika
+420 595 696 611
Ondřej Krawczynski
Gastro zařízení
+420 595 696 617
Daniel Limberk
Tepelná čerpadla
+420 595 696 601
     © 2016 NOSRETI a.s.
Nosreti Group