Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
 cz sk en de 

   Nosreti group

NOSRETI Group

 

NOSRETI Group je označení pro  ryze české firmy vlastněné panem Jaroslavem Nosräti. NOSRETI Group  zahrnuje společnost dopravní  –  NOSRETI a.s., společnost velkoobchodní  NOSRETI velkoobchod s.r.o., realitní společnost – NOSRETI reality a.s., slovenskou dopravní a velkoobchodní  dceřinou společnost – NOSRETI SK, s.r.o. a výrobní společnost – Vinařství Nosreti s.r.o.

 

Základní myšlenkou NOSRETI Group je být důvěryhodným podnikatelským partnerem zodpovědným za své kroky vůči obchodním partnerům, společnosti a životnímu prostředí.

 

Firmy, jež jsou součástí koncernu NOSRETI Group, využívají elektrickou energii a teplou vodu z fotovoltaických a solárních systémů, v oblasti prodeje výrobků zajišťují zpětný odběr odpadů, v rámci dopravy se snaží splňovat na vozidlech nejpřísnější evropské limity EURO 6 a v rámci vinohradnictví úspěšně aplikovat systém integrované produkce za minimalizace chemických zásahů do přírody.

 

NOSRETI Group podporuje činnost Dětského centra Domeček v Ostravě-Vítkovicích, které se snaží vytvořit náhradní "domov" dětem do 3 let a je sponzorem pravidelné kulturní události Ostravska „Czech dance open“.

 


 

 Nosreti a.s.

 

 

NOSRETI a.s.

 

NOSRETI a.s. poskytuje široké služby v oblasti těžké a nadrozměrné dopravy. Tato společnost sídlí v Ostravě, pobočky společnosti naleznete v Brně a Praze.

 

 

 

NOSRETI velkoobchod s.r.o.

 

Společnost NOSRETI velkoobchod s.r.o poskytuje široké služby  v oblasti velkoobchodního prodeje elektrozboží pro domácnosti a provozovny. NOSRETI velkoobchod s.r.o. sídlí v Ostravě, pobočku společnosti naleznete v Brně.

 

 Nosreti reality

 

 

NOSRETI reality a.s.

 

NOSRETI reality a.s. se zabývá pronájmem a správou vlastních nemovitostí v Praze, Brně, Ostravě a Břeclavi. Vznikla v roce 2009 odštěpením od společnosti NOSRETI a.s. Sídlo společnosti se nachází v Brně, pobočky naleznete v Ostravě a v Břeclavi.

 

 Nosreti SK Slovenská republika

 

 

NOSRETI SK, s.r.o.

 

NOSRETI SK, s. r. o., se sídlem v Bratislavě, je dceřinou společností firmy NOSRETI a.s.  Od roku 1993 nabízí služby v oblasti těžké a nadrozměrné dopravy a v roce 2005 také zahájila velkoobchodní prodej chladicí a mrazicí techniky pro domácnosti a provozovny.

 

 

 Nosreti vinařství

 

 

Vinařství Nosreti s.r.o.

 

Vinařství Nosreti je rodinné vinařství v obci Zaječí na jižní Moravě, které se zabývá výrobou přívlastkových vín a vinnou turistikou. Penzion a bungalovy s kapacitou 75 lůžek sousedí s jedinečnými památkami Lednicko-valtického areálu, Pálavskými vrchy a Novomlýnskou přehradou. K pěší a cyklo turistice lze využít v okolí umístěné turistické a vinné stezky. Vinice jsou obdělávány v duchu integrované výroby za minimalizace chemických zásahů, tak aby vyrobená vína našli zalíbení u našich zákazníků.

     © 2016 NOSRETI a.s.
Nosreti Group