Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Obchodní specialista v dopravní společnosti, NOSRETI a.s., Ostrava


Baví Tě obor dopravy?

Rád organizuješ práci a rád komunikuješ s lidmi? 

Máš technické myšlení?

Nebudeš klasický dispečer nebo obchodní zástupce, u nás budeš něco víc. Budeš součástí velkých transportů, které vzbuzují obdiv okolí. Hledáme nového člověka do našeho týmu, kterého baví nákladní doprava. Hledáme týmového hráče, který s ostatními kolegy zajistí realizaci přeprav těch největších nákladů. Jsme lídrem trhu v oblasti těžké dopravy a vlastníme špičkovou dopravní techniku, kterou převážíme turbíny, letadla, zkrátka ty nejtěžší a největší náklady. U nás tedy nebudeš prodávat tuctové zboží, ale budeš součástí velkých přepravních projektů ad A do Z.

 

A proto je pro nás důležité, abys byl:


- výborný obchodník

- komunikativní a energický

- pečlivý a spolehlivý

- počítačově zdatný

- organizačně schopný

 

Jelikož komunikujeme i se zahraničím, bude potřeba, abys ovládal i angličtinu nebo němčinu alespoň na úrovni B2, tzn., abys uměl napsat email, zavolat, vést jednání v cizím jazyce.


Nezbytné je, abys uměl řídit a měl chuť podstatnou část týdne strávit v kontaktu se zákazníky, ke kterým budeš cestovat služebním vozidlem. Dostaneš od nás veškeré vybavení ke své práci a u nás budeš mít také super zázemí a moderní kancelář. Další benefity jsou stravenky, sickdays, možnost dalšího vzdělávání, firemní akce, ale hlavně to, že budeš pracovat u těch nejlepších v oboru.

 

 

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici, zašli svůj životopis s fotografií a motivační dopis e-mailem: sedlackova@nosreti.cz.

     © 2018 NOSRETI a.s.
Nosreti Group