Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Menu


14.7.2017
WEST - EAST

Ze západních Čech až na východ Slovenska mířila trojice transformátorů, kterou jsme bez sebemenších problémů dopravili řádně a včas na místo.
Pohodové léto přeje za kolektiv NOSRETI a.s.
Ing. Havlásek Aleš - ředitel


19.6.2017
CZECH RAIL DAYS 2017

Naše společnost přepravila v minulých dnech z Ostravy do Itálie speciální kolejové vozidlo ZEPHIR, které tvořilo jeden z mnoha velmi zajímavých exponátů na mezinárodní výstavě CZECH RAIL DAYS 2017 v Ostravě.
  Při této přepravě jsme využili výhod lehké 2 osé hlubiny Faymonville s odpojitelným labutím krkem pro pohodlné najetí techniky. Ložná výška pouhých 300 mm je výhodou při přepravě vysokých strojů, zařízení, vozidel apod.
Neváhejte nás i Vy kontaktovat se svým logistickým či přepravním...


12.6.2017
Šedá je teorie, zelený strom života

Jistě znáte známé pořekadlo o tom, že šedá je teorie a zelený strom života? Když k němu přidáme i to o stromku, který se musí ohýbat dokud je mladý, výjde nám z toho ideální příležitost, k čemu využít exkurzi ve firmě NOSRETI a.s.
Dne 12. 6. 2017 nás navštívila skupina 26 studentů prvního ročníku OA a SOŠ logistické, přísp. org. z Opavy spolu s paní učitelkou Ing. Jitkou Legerskou.
Věříme, že studenky a studenti u nás strávili příjemné 2 hodiny a získali mnoho informací především z praxe velké dopravní společnosti. Jsme rádi, že jsme...


6.6.2017
ODERSKÉ FÓRUM 2017


Dne 31. 5. 2017 jsme široké odborné i laické veřejnosti (155 účastníků) představili pohled specializovaného dopravce těžkých a nadměrných nákladů na současné a budoucí využití řeky Odry. Zapojením této vodní cesty do projektu vybudování kanálu Dunaj - Odra - Labe sledujeme několik posledních let i jako alternativu k neutěšeným podmínkám na Labi. Zde již opět byla počátkem června 2017 nedostatečná výška hladiny pro lodní dopravu!


29.3.2017
Až se jaro zeptá ...

budeme moci říci, že jsme nezaháleli ani první tři měsíce roku 2017. Naše technika, kterou aktuálně doplňujeme o nové špičkové přepravní mechanizmy, v období leden až březen přepravila tisíce tun materiálů a výrobků.
Například 230 t transformátor z Řeporyjí, kdy se s touto "vahou" utkali naši dva TITANi
Nebo přeprava konstrukcí, kdy byly využity naše hlubiny s ložnou výškou pouhých 300 mm.
Těšíme se na spolupráci s Vámi a rádi Vás přivítáme i na našem stánku v Mnichově na veletrhu Transport Logistic...7.12.2016
Workshop - Národní strojírenský klastr

Dne 6.12.2016 se v prostorách společnosti NOSRETI a.s. konal workshop Národního strojírenského klastru na téma - Přepravní trasy pro těžkou a nadrozměrnou dopravu.
Workshopu se mimo představitelů Národního strojírenského klastru v čele s generálním manažerem Ing. Ladislavem Mravcem účastnili i představitelé mnoha strojírenských podniků, ale i zástupců univerzitní sféry.
Na workshopu vystoupil i předseda rady spolku ČESTAND z.s. pan Bc.Jaroslav Nosräti s prezentací k Udržitelnosti přepravních tras pro těžkou a nadrozměrnou dopravu a s...


18.11.2016
Svatomartinská přeprava

Svatomartinská vína znají již všichni (mimochodem zkuste ta z nabídky Vinařství Nosreti zde), svatomartinskou kachnu nebo husičku jste již jistě taky ochutnali. Co takhle svatomartinskou přepravu? Pokud Vám bylo málo našich 400 kol a 750 t v pohybu v září 2016, nabízíme Vám druhý chod:
Od 11. do 17.11. 2016 naše společnost realizovala na trase Bratislava přístav - DUSLO Šaľa, transport 2 chemických aparátů na celkem 46 nápravových líniích Goldhofer THP-ST a LTV. V pohybu tak bylo tentokráte 416 kol a 720 až 760 t. Transport byl realizován dvěma soupravami, kdy každý ze dvou 20...


28.11.2016
Mise dokončena !!!

Podívejte se na video, které zachycuje naši Svatomartinskou přepravu.


27.10.2016
Všeobené přepravní podmínky

Od 1.11.2016 se realizace přeprav prováděných společností NOSRETI a.s. řídí Všeobecnými přepravními podmínkami Českého sdružení těžkých a nadrozměrných dopravců (ČESTAND - www.cestand.cz), které jsou oborovými podmínkami. Umístěny jsou jednak na webu sdružení, ale i zde v sekci Všeobecné přepravní podmínky.


17.10.2016
Podnikatelské mise v Bruselu a Antverpách

Ing. Aneta Kleiber Nosrätiová se jako zástupce společnosti NOSRETI a.s. aktivně zúčastnila podnikatelské mise pořádané Hospodářskou komorou České republiky. Hlavním cílem mimo mnoha jednání, byla problematika minimálních mezd v zahraničí (MiLoG, Loi Macron), která se nás jako dopravců bezprostředně dotýká.
Podrobnosti naleznete zde:
Mise podnikatelů_1
Mise podnikatelů_2


29.9.2016
400 kol, 750 t v pohybu!!!

Tohle zvládne jen ten nejlepší!!!
Společnost NOSRETI a.s. jako jediná v ČR a SR a jako jedna z mála v celé Evropě dokázala nabídnout, logisticky připravit a bezchybně realizovat transport, který nemá za posledních 25 let obdoby.
Na přepravu obřích chemických kolon do provozu DUSLO Šaľa nasadila celkem 400 kol a dala do pohybu 750 t!!! V uplynulých dnech tak završila bezmála 1/2 roku příprav, jednání a organizování tohoto extrémně náročného transportu.
V konvoji byly nasazeny 2 soupravy těžkých nápravových linií Goldhofer THP-ST (celkem 44...


5.5.2017
Obrození webu www.nosreti-cerpadla.cz

Naše firma NOSRETI velkoobchod s.r.o. se specializuje na chlazení a vytápění, ale  nejde jen o tepelná čerpadla, solární kolektory a klimatizace. Sortiment je daleko rozmanitější a zasahuje i do oblasti gastro zařízení a bílé techniky do domácností.
Minulý rok jsme zprovoznili nový web velkoobchodu na doméně www.nosreti-velkoobchod.cz, o který se aktivně staráme.
Letos na něj přesuneme obsah i z těchto stránek a sloučíme tak informace týkající se našich služeb a produktů na jedno místo. 
Už teď můžete na nových webových stránkách najít...


30.1.2017
Výstava Infotherma 2017

Ve dnech 23. - 26. 1. 2017 proběhla na Výstavišti Černá louka v Ostravě výstava Infotherma 2017, které jsme se tradičně jako firma účastnili i my.
Rádi bychom poděkovali oranizátorům i účastníkům za akci, která by nemohla bez přítomnosti jedné nebo druhé strany vůbec vzniknout. Doufáme, že jste si z výstavy odnesli spoustu nových poznatků a že se Vám náš stánek líbil.
Více informací o výstavě a fotografie z prostředí našeho stánku najdete v novinkách na našem centrálním webu NOSRETI velkoobchodu s.r.o. http://www.nosreti-velkoobchod.cz/novinky/infotherma-2017/...


4.1.2017
Pozvání na veletrh Infotherma 2017 v Ostravě

Dovolte,
abychom Vás pozvali na návštěvu našeho stánku na výstavě Infotherma 2017, která se koná ve dnech 23. - 26.  ledna 2017 na výstavišti Černá louka v Ostravě.
Najdete nás ve stánku číslo 28 v pavilonu NA1.
Těšit se můžete na informace o novinkách pro rok 2017, předvedeme tepelná čerpadla i klimatizace, nabídneme veletržní slevy a odbornou radu.
Na setkání s Vámi se těší kolektiv NOSRETI velkoobchod s.r.o.6.10.2016
Klimatizace NORDline AUS může i topit!

Dny se již nekompromisně krátí a noci prodlužují. Co nevidět se začne svým sychravým počasím hlásit zima, která už klepe na dveře.
V horkých letních dnech jsme pečovali o komfort Vás i Vašich zákazníků pomocí klimatitace NORDline AUS a nenecháme Vás o něj přijít ani v zimě.
Klimatizace NORDline AUS totiž umí i topit!
Vytvořte si to pravé "teplo domova" kdekoliv Vás napadne.


29.7.2016
Léto v plném proudu

Parné léto je tady a příjemné chladné prostředí je zkrátka k nezaplacení.
Podívejte se na naši nástěnnou klimatizaci NORDline AUS + s invertorem, která díky svému elegantnímu designu zapadne do každého interiéru.
Klimatizační jednotky s invertorem (digitálním frekvenčním měničem) dokáží plynule regulovat otáčky kompresoru a tím přizpůsobit odevzdávaný výkon přístroje požadovaným podmínkám. Dochází ta ke zvýšení výkonu a úsporám energie.


     © 2017 NOSRETI a.s.
Nosreti Group