Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Menu


29.3.2017
Až se jaro zeptá ...

budeme moci říci, že jsme nezaháleli ani první tři měsíce roku 2017. Naše technika, kterou aktuálně doplňujeme o nové špičkové přepravní mechanizmy, v období leden až březen přepravila tisíce tun materiálů a výrobků.
Například 230 t transformátor z Řeporyjí, kdy se s touto "vahou" utkali naši dva TITANi
Nebo přeprava konstrukcí, kdy byly využity naše hlubiny s ložnou výškou pouhých 300 mm.
Těšíme se na spolupráci s Vámi a rádi Vás přivítáme i na našem stánku v Mnichově na veletrhu Transport Logistic...7.12.2016
Workshop - Národní strojírenský klastr

Dne 6.12.2016 se v prostorách společnosti NOSRETI a.s. konal workshop Národního strojírenského klastru na téma - Přepravní trasy pro těžkou a nadrozměrnou dopravu.
Workshopu se mimo představitelů Národního strojírenského klastru v čele s generálním manažerem Ing. Ladislavem Mravcem účastnili i představitelé mnoha strojírenských podniků, ale i zástupců univerzitní sféry.
Na workshopu vystoupil i předseda rady spolku ČESTAND z.s. pan Bc.Jaroslav Nosräti s prezentací k Udržitelnosti přepravních tras pro těžkou a nadrozměrnou dopravu a s...


18.11.2016
Svatomartinská přeprava

Svatomartinská vína znají již všichni (mimochodem zkuste ta z nabídky Vinařství Nosreti zde), svatomartinskou kachnu nebo husičku jste již jistě taky ochutnali. Co takhle svatomartinskou přepravu? Pokud Vám bylo málo našich 400 kol a 750 t v pohybu v září 2016, nabízíme Vám druhý chod:
Od 11. do 17.11. 2016 naše společnost realizovala na trase Bratislava přístav - DUSLO Šaľa, transport 2 chemických aparátů na celkem 46 nápravových líniích Goldhofer THP-ST a LTV. V pohybu tak bylo tentokráte 416 kol a 720 až 760 t. Transport byl realizován dvěma soupravami, kdy každý ze dvou 20...


28.11.2016
Mise dokončena !!!

Podívejte se na video, které zachycuje naši Svatomartinskou přepravu.


27.10.2016
Všeobené přepravní podmínky

Od 1.11.2016 se realizace přeprav prováděných společností NOSRETI a.s. řídí Všeobecnými přepravními podmínkami Českého sdružení těžkých a nadrozměrných dopravců (ČESTAND - www.cestand.cz), které jsou oborovými podmínkami. Umístěny jsou jednak na webu sdružení, ale i zde v sekci Všeobecné přepravní podmínky.


17.10.2016
Podnikatelské mise v Bruselu a Antverpách

Ing. Aneta Kleiber Nosrätiová se jako zástupce společnosti NOSRETI a.s. aktivně zúčastnila podnikatelské mise pořádané Hospodářskou komorou České republiky. Hlavním cílem mimo mnoha jednání, byla problematika minimálních mezd v zahraničí (MiLoG, Loi Macron), která se nás jako dopravců bezprostředně dotýká.
Podrobnosti naleznete zde:
Mise podnikatelů_1
Mise podnikatelů_2


29.9.2016
400 kol, 750 t v pohybu!!!

Tohle zvládne jen ten nejlepší!!!
Společnost NOSRETI a.s. jako jediná v ČR a SR a jako jedna z mála v celé Evropě dokázala nabídnout, logisticky připravit a bezchybně realizovat transport, který nemá za posledních 25 let obdoby.
Na přepravu obřích chemických kolon do provozu DUSLO Šaľa nasadila celkem 400 kol a dala do pohybu 750 t!!! V uplynulých dnech tak završila bezmála 1/2 roku příprav, jednání a organizování tohoto extrémně náročného transportu.
V konvoji byly nasazeny 2 soupravy těžkých nápravových linií Goldhofer THP-ST (celkem 44...


9.8.2016
Položíme Vaší stavbě ty správné základy

Rádi bychom Vám nabídli naše služby, jako základ pro Vaši budoucí stavbu. Variabilita a rozsáhlost naší flotily je výhodou i pro transporty stavebních strojů a mechanismů různých typů.
Po dobu již více než 60 let nabízíme služby v oblasti přeprav těžkých a nadrozměrných nákladů ne jen pro těžké strojírenství a energetiku, ale i pro oblast stavebnictví, těžařství apod. Špičková a moderní technika vybavená nejmodernějšími technologiemi a vyrobena světovými lídry naší branže (Goldhofer, Faymonville), je ideálním řešením pro transporty bagrů, jeřábů,...


8.8.2016
Zůstaňte v BALÍKU!


Období sklizně, žní a dalších zemědělských prací je v plném proudu. Zlaté lány se mění na zoraná pole, v krajině leží balíky slámy, mizí obilí, řepka i další plodiny. V tuto dobu nabízíme všem firmám a podnikatelům působícím v zemědělství výhodné ceny na transport veškeré zemědělské techniky.
Naše speciální jumbo návěsy, nízkoložné lowdeck teleskopy, ale i lehké 2 a 3 osé hlubinné návěsy jsou ideálním dopravním prostředkem pro převoz nové, ale i použité zemědělské techniky. Traktory, kombajny, rozmetadla, cisterny ale i další mechanismy...


15.6.2016
Dopravou s námi vytěžíte MAXIMUM - EXPO Mokrá

Ve dnech 14.-16.6.2016 se naše společnost formou vlastního stánku a praktické prezentace, aktivně zúčastnila 11. ročníku mezinárodního demonstračního veletrhu strojů a zařízení pro těžební průmysl, úpravnický průmysl a stavebnictví EXPO Mokrá 2016. Na stánku byla nějvětším lákadlem souprava MAN 8x4 + Faymonville VARIOMAX 3+5, která zde demonstrovala i své jedinečné technické vlastnosti, možnosti a parametry.
Základní technické údaje:
Vlastní výška hlubiny: 225 mm
Ložná výška: 375 mm při světlé výšce 150 mm
Délka ložné plochy: 6 800 až 11 300...


1.6.2016
Nezůstaly na ocet

Naše prodlužovací nosníky hlubinného lože speciální lehké 3 osé hlubiny Faymonville rozhodně nezůstaly na ocet .... i když vlastně ANO!!!. V posledních dnech jsme přepravili několik speciálních nerezových nádrží o délce 17 m do provozu octárny v Bzenci. Použitím vkládacích nosníků jsme ložnou délku prodloužili až na 16,6 m a nádrž tak mohla být transportována v ložné výšce pouhých 320 mm. Eliminovali jsme tím celkovou výšku soupravy a zákazníkovi nabídli optimální řešení s minimalizovanými finančními náklady.
Prohlédněte si krátké video z...


11.5.2016
MRIJA V PRAZE aneb NOSRETI a.s. opět krmí obr

NOSRETI a.s. v nedávné minulosti krmila obří letadla Mrija, Ruslan a Antonov na letišti Leoše Janáčka v Ostravě. Nyní jsme od našeho partnera společnosti DB Schenker dostali znovu důvěru a jsme tak přímými účastníky transportu generátoru z Plzně do Austrálie. Naše speciální, moderní a špičková technika v čele s vlajkovou lodí tahačem Mercedes Benz Arocs o výkonu 600 koňských sil přepravila v noci z 10. na 11.5.2016 na modulárním podvalníku Goldhofer THP-ST obří generátor z Plzně na letiště v...


9.5.2016
Jarní přírůstky

Jistě víte, že jaro je spojeno s probouzejícím se životem, kdy všechno začíná růst, kvést, rodí se mláďata....No a tak i ve firmě NOSRETI a.s. vítáme nové přírůstky v podobě krásné, nové, moderní techniky. Naše flotila se tak pyšní zbrusu novými tahači Mercedes Benz 4x2 ultra lowdeck, který vytvoří nerozlučný pár s teleskopickým návěsem Schwarzmüller (roztažitelný až na 20,4 m s ložnou výškou po celé délce pouhých 990 mm), dále 2 tahače MAN (6x4 a 6x2) a nové plato Schwarzmüller.
Novinkou je i zbrusu...


30.1.2017
Výstava Infotherma 2017

Ve dnech 23. - 26. 1. 2017 proběhla na Výstavišti Černá louka v Ostravě výstava Infotherma 2017, které jsme se tradičně jako firma účastnili i my.
Rádi bychom poděkovali oranizátorům i účastníkům za akci, která by nemohla bez přítomnosti jedné nebo druhé strany vůbec vzniknout. Doufáme, že jste si z výstavy odnesli spoustu nových poznatků a že se Vám náš stánek líbil.
Více informací o výstavě a fotografie z prostředí našeho stánku najdete v novinkách na našem centrálním webu NOSRETI velkoobchodu s.r.o. http://www.nosreti-velkoobchod.cz/novinky/infotherma-2017/...


4.1.2017
Pozvání na veletrh Infotherma 2017 v Ostravě

Dovolte,
abychom Vás pozvali na návštěvu našeho stánku na výstavě Infotherma 2017, která se koná ve dnech 23. - 26.  ledna 2017 na výstavišti Černá louka v Ostravě.
Najdete nás ve stánku číslo 28 v pavilonu NA1.
Těšit se můžete na informace o novinkách pro rok 2017, předvedeme tepelná čerpadla i klimatizace, nabídneme veletržní slevy a odbornou radu.
Na setkání s Vámi se těší kolektiv NOSRETI velkoobchod s.r.o.6.10.2016
Klimatizace NORDline AUS může i topit!

Dny se již nekompromisně krátí a noci prodlužují. Co nevidět se začne svým sychravým počasím hlásit zima, která už klepe na dveře.
V horkých letních dnech jsme pečovali o komfort Vás i Vašich zákazníků pomocí klimatitace NORDline AUS a nenecháme Vás o něj přijít ani v zimě.
Klimatizace NORDline AUS totiž umí i topit!
Vytvořte si to pravé "teplo domova" kdekoliv Vás napadne.


29.7.2016
Léto v plném proudu

Parné léto je tady a příjemné chladné prostředí je zkrátka k nezaplacení.
Podívejte se na naši nástěnnou klimatizaci NORDline AUS + s invertorem, která díky svému elegantnímu designu zapadne do každého interiéru.
Klimatizační jednotky s invertorem (digitálním frekvenčním měničem) dokáží plynule regulovat otáčky kompresoru a tím přizpůsobit odevzdávaný výkon přístroje požadovaným podmínkám. Dochází ta ke zvýšení výkonu a úsporám energie.


29.7.2016
Akční leták Gastrosítě - Srpen / Září 2016

Náš TIP měsíce
TOP produkt NORDline chladicí vitrína pultová RTC 72L  na straně číslo 1  za akční cenu 15.200,-Kč bez DPH
NOVINKA chladicí vitrína stolní  RTW 128L  na straně číslo 1  za akční cenu 11.340 Kč bez DPH
 
klikněte na obrázek pro zobrazení akčního letáku v plné velikosti ve formátu pdf !!   ...


29.7.2016
Akční leták NORDline - srpen 2016

Náš TIP měsíce
TOP produkt NORDline kombinovaná chladnička RQ 44 WC A++ na straně číslo 1  za akční cenu 13.990,-Kč 
TOP produkt VESTFROST kombinovaná chladnička SW 340 MS Nerez na straně číslo 2  za akční cenu 8.990,-Kč 
klikněte na obrázek pro zobrazení akčního letáku v plné velikosti ve formátu pdf!!


31.5.2016
Tepelná čerpadla NORDline v setu

Vážení obchodní partneři,
dovolte, abychom Vás informovali, že od 1.6.2016 budou tepelná čerpadla NORDline Standard+ nabízena pouze v setech s oběhovými čerpadly Askoll.
* jedná se o velmi kvalitní elektronická oběhová čerpadla firmy Askoll s
  5 letou zárukou.
* cena tepelného čerpadla je navýšena o cenu ...


     © 2017 NOSRETI a.s.
Nosreti Group