Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Novinky


NOSRETI a.s.

28.11.2017
Tohle nám prostě sedlo!

Poslední listopadové pondělí vyrazila naše 11 členná flotila vozidel z výrobního závodu v Ondřejovických strojírnách na dalekou pouť do přístavu Bratislava. Započali jsme realizaci přepravy několika chemických aparátů pro závod Azotara Pančevo v Srbsku. Největšími kusy, byly dvě chemické kolony, které po naložení na speciální soupravy THP os s točnicemi Goldhofer vytvořily soupravy o celkových parametrech (d x š x v): 55 x 4,1 x 5,1 m, 156 t a 53 x 4 x 4,5 m, 120 t. Nasazeny byly těžké tahače Mercedes Benz (Arocs i Actros) a MAN, kolonu dopravázela vozidla zajišťující technický doprovod i...
Číst více...

17.10.2017
ČESTAND - 2. ročník setkání členů

Společnost NOSRETI se jako zakládající člen Českého sdružení těžkých a nadrozměrných dopravců (ČESTAND) účastnila již 2. ročníku setkání členů sdružení spojeného s miniveletrhem subjektů působících v této branži.
V krásném a útulném prostředí Vinařství Nosreti na jižní Moravě se tak na jednom místě potkali zástupci dopravních firem, ale i prodejců tahačů, návěsové techniky, zástupců společnosti nabízejících maziva a oleje, pohonné hmoty, obecně kartové služby či pojištění. Měli jsme možnost prodiskutovat problematiku našeho oboru...
Číst více...

14.9.2017
KONSTRUKCE - napsali o nás v odborném časopis

08-09/2017
Časopis Konstrukce je prestižní dvouměsíčník o českém a slovenském pozemním stavebnictví. Seznamuje čtenáře s nejnovějšími trendy v oboru stavebnictví v širších technických a ekonomických souvislostech. Na svých stránkách má místo i kuriozity a novinky ze světa nadrozměrné přepravy, a proto se není čemu divit, že nám otiskli článek o naší firmě NOSRETI a.s. - Specialtransport.
V článku se dočtete o naší nové základně v Jirnech a něco málo o naší technice - konkrétně o dvoumetrovém vkládacím hlubinném loži a o nové 3osé hlubině...
Číst více...

14.7.2017
WEST - EAST

Ze západních Čech až na východ Slovenska mířila trojice transformátorů, kterou jsme bez sebemenších problémů dopravili řádně a včas na místo.
Pohodové léto přeje za kolektiv NOSRETI a.s.
Ing. Havlásek Aleš - ředitel
Číst více...

19.6.2017
CZECH RAIL DAYS 2017

Naše společnost přepravila v minulých dnech z Ostravy do Itálie speciální kolejové vozidlo ZEPHIR, které tvořilo jeden z mnoha velmi zajímavých exponátů na mezinárodní výstavě CZECH RAIL DAYS 2017 v Ostravě.
  Při této přepravě jsme využili výhod lehké 2 osé hlubiny Faymonville s odpojitelným labutím krkem pro pohodlné najetí techniky. Ložná výška pouhých 300 mm je výhodou při přepravě vysokých strojů, zařízení, vozidel apod.
Neváhejte nás i Vy kontaktovat se svým logistickým či přepravním...
Číst více...

12.6.2017
Šedá je teorie, zelený strom života

Jistě znáte známé pořekadlo o tom, že šedá je teorie a zelený strom života? Když k němu přidáme i to o stromku, který se musí ohýbat dokud je mladý, výjde nám z toho ideální příležitost, k čemu využít exkurzi ve firmě NOSRETI a.s.
Dne 12. 6. 2017 nás navštívila skupina 26 studentů prvního ročníku OA a SOŠ logistické, přísp. org. z Opavy spolu s paní učitelkou Ing. Jitkou Legerskou.
Věříme, že studenky a studenti u nás strávili příjemné 2 hodiny a získali mnoho informací především z praxe velké dopravní společnosti. Jsme rádi, že jsme...
Číst více...

6.6.2017
ODERSKÉ FÓRUM 2017


Dne 31. 5. 2017 jsme široké odborné i laické veřejnosti (155 účastníků) představili pohled specializovaného dopravce těžkých a nadměrných nákladů na současné a budoucí využití řeky Odry. Zapojením této vodní cesty do projektu vybudování kanálu Dunaj - Odra - Labe sledujeme několik posledních let i jako alternativu k neutěšeným podmínkám na Labi. Zde již opět byla počátkem června 2017 nedostatečná výška hladiny pro lodní dopravu!
Číst více...

29.3.2017
Až se jaro zeptá ...

budeme moci říci, že jsme nezaháleli ani první tři měsíce roku 2017. Naše technika, kterou aktuálně doplňujeme o nové špičkové přepravní mechanizmy, v období leden až březen přepravila tisíce tun materiálů a výrobků.
Například 230 t transformátor z Řeporyjí, kdy se s touto "vahou" utkali naši dva TITANi
Nebo přeprava konstrukcí, kdy byly využity naše hlubiny s ložnou výškou pouhých 300 mm.
Těšíme se na spolupráci s Vámi a rádi Vás přivítáme i na našem stánku v Mnichově na veletrhu Transport Logistic...
Číst více...

NOSRETI Velkoobchod s.r.o.
15.1.2018
Pozvání na veletrh Infotherma 2018 v Ostravě

Dovolte,
abychom Vás pozvali na návštěvu našeho stánku na výstavě Infotherma 2018, která se koná ve dnech 22. - 25.  ledna 2018 na výstavišti Černá louka v Ostravě.
Najdete nás ve stánku číslo 028 v pavilonu NA1.
Těšit se můžete na informace o novinkách pro rok 2018, předvedeme tepelná čerpadla i klimatizace, nabídneme veletržní slevy a odbornou radu.
Na setkání s Vámi se těší kolektiv NOSRETI velkoobchod s.r.o.
Číst více...

4.10.2017
Veletrh FOR ARCH za námi!

Letošní veletrh FOR ARCH, který se konal ve dnech 19. – 23. 9. 2017, je úspěšně za námi a rádi bychom poděkovali všem účastníkům, kteří zavítali na náš stánek a také organizátorům za profesionální akci. FOR ARCH 19. – 23. 9. 2017 Jak jsme předpokládali, letošní FOR ARCH, který slavil své 28. narozeniny, slavil také úspěch, co se týče návštěvnosti. Přesná čísla se k nám zatím nedostala, ale areál PVA Expo Praha rozhodně pocítil přítomnost velkého davu lidí, jak se pro největší stavební veletrh v ČR patří. NOSRETI velkoobchod s.r.o. – vystavovatel I na náš stánek...
Číst více...

5.9.2017
Kotlíkové dotace


Ve 2. vlně kotlíkových dotací bude mezi kraje rozděleno 3,4 miliardy korun Dotaci ve výši až 127 500 Kč získáte na výměnu kotlů na pevná paliva s ručním přikládáním  za nový plynový kondenzační kotel, tepelné čerpadlo, kotel na biomasu či automatický kombinovaný kotel. Použít ji můžete na pořízení zdroje vytápění a jeho instalaci v rodinném domě, novou nebo zrekonstruovanou otopnou soustavu, úpravy spalinových cest i zpracování dokumentace. Nově není třeba realizovat mikroenergetická opatření, např. dílčí výměnu oken či zateplení střechy. Občané v...
Číst více...

29.8.2017
Veletrh FOR ARCH v Praze se blíží

Na konci září se v Praze koná již tradiční mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH (a technické fórum) a my tam samozřejmě budeme také.
FOR ARCH 19. – 23. 9. 2017
Letos bude slavit mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH své 28. narozeniny, a to ve známém veletržním areálu PVA Expo Praha.
  NOSRETI velkoobchod s.r.o. – vystavovatel Každoročně můžete naše zboží i naše odborníky vidět na různých výstavách a veletrzích a FOR ARCH mezi ně patří také. Budeme rádi, když nás na našem prezentačním stánku navštívíte. Základnu budeme mít v...
Číst více...

5.5.2017
Obrození webu www.nosreti-cerpadla.cz

Naše firma NOSRETI velkoobchod s.r.o. se specializuje na chlazení a vytápění, ale  nejde jen o tepelná čerpadla, solární kolektory a klimatizace. Sortiment je daleko rozmanitější a zasahuje i do oblasti gastro zařízení a bílé techniky do domácností.
Minulý rok jsme zprovoznili nový web velkoobchodu na doméně www.nosreti-velkoobchod.cz, o který se aktivně staráme.
Letos na něj přesuneme obsah i z těchto stránek a sloučíme tak informace týkající se našich služeb a produktů na jedno místo. 
Už teď můžete na nových webových stránkách najít...
Číst více...

30.1.2017
Výstava Infotherma 2017

Ve dnech 23. - 26. 1. 2017 proběhla na Výstavišti Černá louka v Ostravě výstava Infotherma 2017, které jsme se tradičně jako firma účastnili i my.
Rádi bychom poděkovali oranizátorům i účastníkům za akci, která by nemohla bez přítomnosti jedné nebo druhé strany vůbec vzniknout. Doufáme, že jste si z výstavy odnesli spoustu nových poznatků a že se Vám náš stánek líbil.
Více informací o výstavě a fotografie z prostředí našeho stánku najdete v novinkách na našem centrálním webu NOSRETI velkoobchodu s.r.o. http://www.nosreti-velkoobchod.cz/novinky/infotherma-2017/...
Číst více...

     © 2018 NOSRETI a.s.
Nosreti Group